تزریق چربی

تزریق چربی

تزریق چربی : در برخی موارد شاهد آن هستیم که فرد از بدنی پر و حتی چاق برخوردار است ولی در عین حال صورتی لاغر و استخوانی دارد. لاغری صورت می تواند تناسبات صورت را تحت تاثیر قرار دهد به طوریکه صورت کشیده تر و بینی برجسته تر به نظر می رسد. اما امروزه می توان با استفاده از روش های جدید همچون تزریق چربی نسبت به حجیم کردن و ایجاد تناسب میان اجزای صورت اقدام نمود.

در واقع با افزایش سن حجم برخی از قسمت های صورت و بدن کاهش یافته و ظاهر افراد را تحت تاثیر قرار می دهند.

تزریق چربیمراحل تزریق چربی

در مرحله اول چربی ها از طریق لیپوساکشن و سوزن هایی بسیار ظریف از قسمت هایی همچون ران که چربی شان به راحتی آب نمی شود گرفته می شود. این کار با نهایت دقت صورت گرفته تا به بافت چربی کوچک ترین آسیبی وارد نشود. توجه داشته باشید که میزان چربی گرفته شده بسیار ناچیز است و اصلا موجب لاغری آن ناحیه نخواهد شد.

در مرحله بعدی چربی ها از هرگونه مایعات و موادی که به آن چسبیده پاک می شوند. این کار با قرار گیری چربی در دستگاه سانتریفیوژ صورت می گیرد. در واقع این دستگاه سرعت بسیار زیادی داشته که موجب به وجود آمدن نیروی گریز از مرکز شده و چربی خالص خواهد شد.

در نهایت چربی خالص شده توسط سرنگ و سوزنی بسیار ریز ، در ناحیه مورد نظر تزریق خواهد شد.

تزریق چربی در کدام قسمت بدن مورد استفاده می باشد ؟

به طور کلی چربی با هدف افزایش حجم و جوانسازی قسمت های مختلف بدن تزریق می شود. اما غالبا چربی در یک یا چند یک از اندام های زیر تزریق خواهد شد :

  • لب ها
  • گونه ها
  • چانه
  • سینه ها
  • باسن
  • دست ها
  • همچنین از تزریق چربی به منظور اصلاح افتادگی پوست نیز استفاده می شود. نکته قابل توجه برای تزريق چربي این است که بدن فرد متقاضی باید از چربی اضافه برای تزریق برخوردار باشد.

هزینه تزریق چربی

هزینه تزریق چربی بسته به ناحیه مورد درمان و میزان چربی مورد استفاده برای هر فرد متفاوت است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با مراقبت های بعد از تزریق چربی می توانید به مقاله مربوطه در سایت خانم دکتر سیما منتظر لطف الهی مراجعه فرمایید.

پاسخ

2 × چهار =

Call Now Buttonتماس با دکتر