جراحی بینی بسته

جراحی بینی بسته

جراحی بینی بسته : به طور کلی جراحی بینی یکی از رایج ترین عمل های زیبایی محسوب می شود که به منظور رفع ایرادات ظاهری و عملکردی بینی صورت می گیرد و به ایجاد تناسب میان بینی و سایر اجزای صورت کمک می کند.

اما برای انجام این جراحی روش های مختلفی وجود دارد که در این مقاله به بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

انواع روش های جراحی بینی

جراحی بینی به روش بسته

در جراحی بینی به روش بسته هیچگونه برشی در ظاهر بینی ایجاد نمی شود و به پوست صورت آسیبی وارد نخواهد شد. در واقع برش ها در داخل بینی ایجاد می شوند. به همین دلیل پوست از ساختمان بینی قابل برداشتن نیست و جراح دید کاملی به بافت بینی ندارد. در واقع در جراحی بینی به روش بسته امکان ایجاد تغییرات پییچده وجود نداشته و تنها می توان ایرادات ساده را برطرف نمود. این روش بیشتر برای افرادی مناسب است که بینی آن ها ایراد چندانی ندارد. ( خصوصا در نوک بینی )

از مزایای جراحی بینی به روش بسته می توان به این مورد اشاره کرد که دوران نقاهت کوتاه تر بوده و بیمار با تورم و کبودی کمتری مواجه خواهد بود.

جراحی بینی به روش بسته به دلیل محدودیت دید جراح ، اولویت دوم جراحان است.

جراحی بینی بسته

جراحی بینی به روش باز

با پیشرفت علم پزشکی روش جدید دیگری برای جراحی بینی پدید آمد تحت عنوان جراحی بینی به روش باز. در این روش در کلوملا برش هایی ایجاد می شود و پوست توسط ابزاری به خصوص از ساختمان بینی جدا خواهد شد.

از آنجایی که در این روش جراح دید کاملی به ساختار بینی دارد امکان بروز خطا هایی همچون نامتقارنی یا کج شدن بینی وجود ندارد و امکان مانور جراح به دلیل وسعت دیدی که در این روش از جراحی بینی وجود دارد بسیا بالاست از این رو اعمال تغییرات گسترده بر روی بینی به سهولت امکان پذیر است.

نکته

توجه داشته باشید که در مواقعی که بینی پهن بوده و لازم به جمع کردن پره های آن وجود داشته باشد ، فارغ از نوع جراحی بینی ، برش هایی در این نواحی ( پره های بینی ) ایجاد می شود.

اهمیت انتخاب جراح بینی

در انتخاب جراح بینی خود نهایت دقت را داشته باشید ، چرا که این مورد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و رابطه مستقیم با نتیجه جراحی دارد.

شما می توانید برای مشاهده نمونه کار های خانم دکتر سیما منتظر لطف الهی ، متخصص گوش و حلق و بینی ، به صفحه اینستاگرام یا گالری تصاویر سایت ایشان مراجعه فرمایید.

هزینه جراحی بینی بسته

هزینه این جراحی بسته به دستمزد جراح بینی یا میزان ایرادات بینی فرد دارد که پس از معاینه توسط جراح مشخص خواهد شد.

پاسخ

1 × پنج =

Call Now Buttonتماس با دکتر