جراحی بینی در کرج

جراحی بینی در کرج

جراحی بینی در کرج : از آنجایی که بینی در مرکز صورت قرار دارد ، در تناسبات صورت نیز تاثیرگذار بوده و سایر اجزای آن را تحت تاثیر قرار می دهد. بنابراین زمانی که در بینی اصلاحاتی انجام می شود ، تا حدودی فرم صورت نیز تغییر می کند. به طور کلی جراحی بینی با هدف اصلاح ایرادات ظاهری و عملکردی بینی انجام می شود و به افزایش اعتماد به نفس افراد نیز کمک می کند.

اما زمانی که جراحی بینی در شهر های بزرگ تر انجام می شود ، به دلیل جمعیت بیشتر این نواحی ، تعدد جراحان بینی نیز افزایش یافته و به طبع تجربه جراحان نیز بیشتر است. البته در این حالت انتخاب و پیدا کردن یک جراح بینی خوب و با تجربه کمی دشوار تر خواهد بود.

به طور کلی یکی از مهم ترین عواملی که در نتیجه نهایی جراحی بینی بسیار تاثیر گذار است ، انتخاب جراح بینی خوب می باشد ، چرا که در کسب نتیجه خوب و مطلوب بسیار موثر است. چه بسا در برخی از موارد افراد به دلیل انتخاب جراح بینی کم تجربه یا ارزان دچار مشکلات ثانویه همچون مشکلات تنفسی شده اند و مجبور شده اند که چند برابر عمل اولیه هزینه کنند تا این مشکلات برطرف شود. لازم به ذکر است جراحی بینی ترمیمی پیچیده و سخت تر نیز خواهد بود.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه انتخاب جراح بینی خوب و ویژگی های آن به مقاله مرتبط در همین سایت مراجعه فرمایید.

جراحی بینی در کرج

انواع روش های جراحی بینی

به طور کلی جراحی بینی از دو روش باز و بسته انجام می شود اما خانم دکتر سیما منتظر لطف الهی ، متخصص گوش و حلق و بینی ، به دلیل مزیت های فراوان روش باز ، جراحی بینی را از روش باز انجام می دهند و نتایج بسیار مطلوبی برای بیماران خود به ارمغان می آورند.

در واقع در روش باز ، به دلیل اینکه برش ها در تیغه ما بین دو سوراخ بینی ایجاد می شوند و پوست از روی ساختمان بینی برداشته می شود ، جراح اشراف کاملی به بافت بینی داشته و به همین دلیل امکان ایجاد تغییرات گسترده در بینی وجود دارد. همچنین احتمال بروز خطا بسیار کم بوده و حتی به صفر رسیده است.

توصیه می شود برای مشاهده نمونه کار های ایشان به گالری تصاویر سایت یا صفحه اینستاگرام خانم دکتر مراجعه فرمایید.

هزینه جراحی بینی در کرج

هزینه این جراحی به نوع جراحی ( اولیه یا ترمیمی ) ، میزان ایرادات بینی ، دستمزد جراح و هزینه های جانبی همچون هزینه های عکس ، آزمایش و کلینیک بستگی دارد که پس از معاینه توسط جراح بینی مشخص خواهد شد.

پاسخ

5 + 2 =

Call Now Buttonتماس با دکتر