جراحی بینی نیمه فانتزی

جراحی بینی نیمه فانتزی

جراحی بینی نیمه فانتزی : امروزه افراد زیادی اقدام به جراحی زیبایی بینی می کنند، اما هر یک از آن ها با نتایج مختلفی رو به رو شده و بینی آن ها فرم های مختلفی دارند. اما اگر بخواهیم فرم بینی ها را دسته بندی کنیم، به سه دسته تقسیم می شوند:

  1. بینی طبیعی
  2. بینی فانتزی
  3. بینی نیمه فانتزی

هر یک از سه مدل ذکر شده، ویژگی های خاص خود را دارند که در ادامه به بررسی تفاوت آن ها می پردازیم.

جراحی بینی نیمه فانتزی

تفاوت بینی نیمه فانتزی با بینی طبیعی و فانتزی

بارز ترین تفاوت بینی نیمه فانتزی با سایر بینی ها در فرم پل بینی می باشد. به این صورت که در این مدل پل بینی همچون بینی طبیعی صاف نیست و در عین حال شدت قوس آن به اندازه بینی فانتزی نمی باشد.

در واقع در بینی نیمه فانتزی بینی در حد استاندارد کوچک می شود اما در ناحیه نوک بینی قوس کوچک و ظریفی ایجاد خواهد شد.

بینی نیمه فانتزی همچون بینی فانتزی تنها برای افرادی مناسب است که از بینی استخوانی برخوردارند، این درحالیست که برای انجام جراحی بینی طبیعی محدودیتی وجود نداشته و همه افراد با هر نوع بینی گوشتی و استخوانی قادر به انجام آن می باشند.

طرفداران جراحی بینی نیمه فانتزی را خانم ها تشکیل داده اند. در حقیقت خانم هایی که خواستار طبیعی شدن بینی خود نیستند و در عین حال نمی خواهند که بینی صاف و بی حالیت داشته باشند اقدام به این جراحی می نمایند.

از آنجایی که استاندارد های صورت مردانه و زنانه با هم متفاوت هستند، جراحی بینی نیمه فانتزی برای آن ها انجام نخواهد شد تا موجب بهم ریختن تناسبات صورت مردانه نشود.

انجام این جراحی نیازمند دقت و تجربه بالای جراح بینی است، چرا که اگر بینی بیش از حد کوچک یا سربالا شود ممکن است مشکلات تنفسی برای فرد ایجاد گردد.

جراحی بینی نیمه فانتزی

انواع روش های جراحی بینی

جراحی بینی از دو طریق انجام خواهد شد:

  1. جراحی بینی به روش باز
  2. و جراحی بینی به روش بسته

در جراحی بینی به روش باز برش ها در قسمت میانی دو سوراخ بینی که اصطلاحا به آن کلوملا گفته می شود، ایجاد خواهد شد. در نهایت پوست به کمک ابزاری مخصوص از استخوان بینی جدا می شود و تغییرات اعمال خواهد شد.

اما در روش بسته هیچ برشی در سطح خارجی بینی ایجاد نمی شود و برش ها تنها از داخل سوراخ های بینی زده می شوند.

در روش باز احتمال بروز خطا به حداقل رسیده اما در روش بسته به دلیل دید محدود جراح ممکن است خطاهایی هممچون نامتقارنی سوراخ های بینی و مشکلاتی از این قبیل برای فرد ایجاد شود.

همچنین در جراحی بینی به روش بسته امکان برطرف کردن ایرادات پیچیده بینی نیست و تنها افرادی که مشکل چندانی در نوک بینی خود ندارند می توانند اقدام به جراحی بینی بسته کنند.

هزینه جراحی بینی نیمه فانتزی

محاسبه هزینه نهایی این جراحی پس از معاینه جراح بینی و بررسی فاکتور های مختلف محاسبه شده و به اطلاع بیمار خواهد رسید.

پاسخ

نوزده − هفت =

Call Now Buttonتماس با دکتر