جراح بینی

جراح بینی

جراح بینی : ممکن است در هنگام ایستادن در روبروی آینه متوجه ایراداتی در بینی خود همچون بیش از اندازه بزرگ بودن نوک بینی یا وجود قوز بر روی پل بینی شده باشید، جراحی بینی یکی از انواع جراحی های زیبایی است که با انجام آن می توانید مشکلات ظاهری بینی خود را برطرف نمایید.

مشکلات ظاهری بینی موجب کاهش اعتماد به نفس برخی از افراد شده و زندگی اجتماعی آن ها را تحت تاثیر قرار خواهد داد، با انتخاب یک جراح بینی متبحر می توانید به بهترین فرم بینی دست یافته و اعتماد به نفس خود را ارتقا دهید.

 

جراح بینی

 

لزوم انتخاب یک جراح بینی خوب چیست؟

اگر جراح بینی از تجربه و تخصص کافی در زمینه جراحی زیبایی بینی برخوردار نباشد قادر به ایجاد یک فرم بینی خوب و متناسب برای بیمار نبوده و در برخی موارد ممکن است به دلیل آشنا نبودن با چالش هایی که امکان وقوع آن ها در حین جراحی بینی وجود دارد، موجب بروز مشکلات تنفسی و یا ایراداتی همچون تا به تا شدن سوراخ های بینی در فرد شود.

در چنین حالتی بیمار برای رفع مشکلات ایجاد شده یا نواقص باقی مانده در بینی، می بایست برای انجام جراحی بینی ترمیمی یا ثانویه اقدام کند.

عمل جراحی بینی از هزینه نسبتاً بالایی برخوردار بوده و دوران نقاهت آن حدوداً دو هفته می باشد، بنابراین افراد را به مدت دو هفته از حضور در محل کارشان باز می دارد. به همین دلیل بیماران برای جلوگیری از صرف زمان و هزینه مجدد می بایست در انتخاب جراح بینی خود دقت بسیار زیادی را صرف نمایند.

جراح بینی

 

تفاوت یک جراح بینی خوب با سایر جراحان بینی در چیست؟

یک جراح بینی خوب ویژگی هایی دارد که او را از سایر جراحان بینی متمایز می کند. ویژگی های جراح بینی خوب عبارتند از:

  • به دلیل داشتن قدرت تصور بالا، قادر به تجسم فرم بینی بعد از عمل می باشد.
  • نه تنها به طور کامل با اصول ریاضی آشنایی دارد بلکه از اصول زیبایی شناسی نیز آگاه است.
  • از تجربه زیادی در زمینه جراحی انواع بینی های گوشتی و استخوانی برخودار بوده و به همین دلیل قادر با مواجهه با چالش های حین جراحی بینی می باشد.
  • بیشتر متقاضیان جراحی بینی از استرس زیادی برای انجام این عمل زیبایی برخودار هستند، یک جراح بینی خوب با برخورد خوب و مناسبی که دارد موجب کاهش استرس افراد خواهد شد.
  • انتخاب جراح بینی خوب فقط یکی از عواملی است که بر نتیجه جراحی زیبایی بینی اثرگذار است، رعایت اقدامت قبل و بعد از جراحی بینی از دیگر عواملی است که بر نتیجه عمل بینی اثر می گذارد، یک جراح بینی مجرب این اقدامات و لزوم رعایت آن ها را به طور کامل و دقیق برای بیماران شرح می دهد.
  • در رابطه با سوابق بیماری افراد از آن ها سوال نموده و با انجام آزمایشات دقیق به ایمن تر بودن جراحی بینی و کاهش احتمال بروز مشکل در حین آن کمک می نماید.
  • اگر افراد از نظر جسمی یا روحی آمادگی لازم برای عمل بینی را نداشته یا از انجام آن توقعات غیر معقولی داشته باشند، جراحی زیبایی بینی را برای آن ها انجام نمی دهد.

 

پاسخ

5 × چهار =

Call Now Buttonتماس با دکتر