لیفت صورت

لیفت صورت

لیفت صورت : زمانی که سن انسان ها افزایش پیدا کرده و آن ها پا به سنین میانسالی و پیری می گذارند، میزان تولید کلاژن پوست شان کم شده و به همین علت پوست صورت آن ها شل و افتاده می شود که این امر بر زیبایی افراد تاثیر منفی گذاشته و موجب کاهش اعتماد به نفسشان خواهد شد.

البته باید بگوییم که در برخی از افراد این مشکل به صورت ارثی وجود دارد که جای نگرانی وجود نداشته و با انجام جراحی لیفت صورت که یکی از خدمات ارائه شده توسط دکتر سیما منتظر لطف الهی می باشد می توان این مشکل را برای همیشه برطرف نمود.

جراحی لیفت صورت به دلیل داشتن کابردهای زیادی همچون از بین بردن چین و چروک های موجود در پوست و سفت نمودن آن و همچنین مزایای بسیاری همچون طولانی بودن اثرات به دست آمده از آن، در میان افراد سر تا سر جهان و به خصوص ایران از طرفداران زیادی برخوردار است.

 

لیفت صورت

 

جراحی لیفت صورت چیست؟

درست است که انجام مراقبت های پوستی در سالم ماندن پوست شما موثر هستند ولی بروز برخی تغییرات ناشی از عوامل مختلف همچون گرانش زمین، استرس های ناشی از مسائل کاری و زندگی، عوامل محیطی، سالخوردگی و غیره اجتناب ناپذیر بوده و هرچند به میزان کم بر روی پوست تان تاثیر می گذارد که انجام جراحی لیفت صورت منجر به برطرف شدن آن ها خواهد شد.

جراحی لیفت صورت به روش های مختلفی انجام می شود که لیفت میانی صورت یکی از آن ها است.

از روش لیفت میانی صورت بیشتر برای افرادی استفاده می شود که گونه آن ها دچار افتادگی شده است، در این روش پزشک با بکارگیری تکنیک های مخصوص گونه ها را به طرف بالا می کشد.

برای انجام تغییرات به کمک این روش، پزشک چند برش کوچک در زیر موها در ناحیه شقیقه ایجاد نموده و چند برش نیز در داخل دهان بیمار ایجاد می کند و سپس از طریق این برش ها، چربی هایی که بر روی استخوان گونه قرار دارند را جا به جا کرده و پس از آن اقدام به کشیدن پوست بیمار می کند، گونه با انجام این کار کشیده شده و افتادگی آن برطرف می گردد.

همچنین باید خاطر نشان شد که انجام جراحی لیفت میانی صورت موجب از بین رفتن خطوط خنده که به آن ها خطوط نازولبیال نیز گفته می شود شده و منجر به بهبود ظاهر پلک های افراد خواهد شد.

کاندیدای مناسب جراحی لیفت صورت

باید بگوییم که هیچ محدودیت سنی خاصی برای انجام این جراحی زیبایی وجود ندارد و تمامی افراد قادر به انجام آن هستند، ولی افراد بالای 40 سال بیشترین متقاضیان انجام آن می باشند.

اشخاصی که از سلامت عمومی کامل برخوردار بوده و در آن ها آثار سالخوردگی همچون چین و چروک مشاهده می شود.

افرادی که از انجام این جراحی زیبایی خواسته های منطقی دارند.

 

 

 

پاسخ

نوزده − 8 =

Call Now Buttonتماس با دکتر